Головна <Статті < Посвідчення особи на повернення в Україну

Посвідчення особи на повернення в Україну

Шановні громадяни України,

✅ Повідомляємо, що з 15:00 15 квітня розпочинається телефонний запис для отримання громадянами України посвідчень особи на повернення в Україну.

✅ Посвідчення особи на повернення в Україну оформляється:

– якщо у Вас паспорт громадянина України (внутрішній) або закордонний паспорт старого зразка, у дітей – свідоцтво про народження дитини;

– виключно у разі нагальної потреби повернення в Україну, а не в треті країни.

✅ Термін дії посвідчення особи на повернення в Україну – один місяць з дня оформлення.

✅ Посвідчення особи на повернення в Україну оформляється громадянину України лише один раз.

✅ Діти до 16 років вписуються у посвідчення одного з батьків. Якщо виповнилося 16 років, дитині потрібно оформлювати окремий документ.

АЛГОРИТМ ВАШИХ ДІЙ:

1. Зателефонувати за номером + 359 2 818 68 50.

2. Співробітник запише Ваші дані та повідомить, коли Вам особисто прийти на прийом в консульський відділ Посольства України в Республіці Болгарія (м. Софія, вул. Боряна 29).

3. У призначений день Ви приходите до консульського відділу Посольства України в Республіці Болгарія. З собою необхідно мати наявні у Вас документи (паспорт громадянина України (внутрішній) або закордонний паспорт старого зразка; для дітей – свідоцтво про народження дитини в разі потреби внесення даних про дитину до посвідчення) та фотокартку 3,5 на 4,5 на білому фоні, матовий формат (для дітей – теж потрібне фото).

4. В консульському відділі Посольства України в Республіці Болгарія Вам буде необхідно заповнити анкету-заяву та сплатити у банку (адресу банку Вам повідомлять) консульський збір, який становить 30 дол. США.

✅ Громадянам України, які тимчасово перебуваються на території Республіки Болгарія, посвідчення особи на повернення в Україну оформляються ЛИШЕ в консульському відділі Посольства України в Республіці Болгарія у м.Софія.

✅ В подальшому просимо врахувати, що вся офіційні інформація оприлюднюється на Фейсбук-сторінці Посольства, а не в коментарях в тих чи інших групах у соціальних мережах.